محل تبلیغات شما
میبینین که دیر کردم و حتما علتشم میگم؛ بله هجده روز از اجباری عباسم میگذره و شکر خدا تا اینجا سربازی به کامش شیرین بوده .

خب برم سراغ اصل مطلب و حرفای نگفته، روز اول اسفند چهارشنبه بود و من با توجه به اینکه من کلی راجع به پادگان01 تحقیق کرده بودم (اکثرا همه اونایی که اونجا دوره اشون رو گذرونده بودن نوشته بودن که روز اول که برین میگن پنج ، شش روز مرخصین تا به کارهای شخصیتون رسیدگی کنین ) انتظار داشتیم که حداقل شش روز مرخصی بدن بیای و خوش بگذرونیم اما خب از جهتی هم چون دوره ظلایی هستی و این دوره تو دوره های آموزشی بدلیل وجود عید نوروز بیشترین مرخصی هارو داره هردو مون حدس میزدیم که شاید چهارشنبه بگن که برین و شنبه بیاین! و. همینطور هم شد ،من اولش موافق نبودم بخاظر یه روزو نیم بیای اردبیل و برگردی اما خب تو تصمیمتو گرفته بودی عازم شده بودی

پنجشنه صبح اومدی، یکم دنبال کارای اماده کردن لباست رفتیم و اون روزا مامانت هم یکم کسالت داشت واینطور شد که دوروز مث برق گذشتو جمعه برای چهار بعداز ظهر بلیط گرفتیم.

توی پادگان هم مشکلی نداشتی و گفتی خیلی محترمانه باهاتون رفتار میکنن اما روز اول وه رفته بودی یعنی که شنبه چهارم اسفند بود خیلی استرس داشتم بخاطرت، احساس میکردم اذیتت میکنن و حس خوبی نداشتم دو روز اول رو تو پادگان خوابیدی و ازون به بعدش مختار بودی که اگه بخوای هر روز برگردی خونه اما بعد این دوروز میخواستم پست جدیدمو بنویسم با عنوان[ اموزشی منهای پنج روز] اما بعد نوشتن عنوان لب تابو بستم و احساس کردم که نای نوشتن ندارم!!! و دقیقا از فردا صبحش مریضی خیلی بدی گرفتم که دوهفته طول کشید و خیلی غیر قابل تحمل بود و یه سرماخوردگی عادی نبود و خلاصه اونطور شد کههههه اینظور شد و امروز تونستم پست بذارم. 

نبود نه ماه؟؟؟؟!!!!!!!

سربازی منهای 237روز

سربازی منهای 137روز

روز ,دوره ,اول ,هم ,خیلی ,تو ,روز اول ,شش روز ,اما خب ,که برین ,هجده روز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها