محل تبلیغات شما
خب امروز هشتم اردیبهشته و دیروز عباس بعد از یک هفته با هم بودن با وجود اینکه دلش نمیخواست بسمت تهران حرکت کنه، اما راهی شد و حدود یک نیمه شب رسیده بود البته این بار با ماشین خودمون رفت. با وجود دپرسیون از هم دور شدنمون هردو منتظر بودیم تا هشت اردیبهشت بیاد و ببینیم باقی خدمت رو چطور میگذرونیم . منکه نود درصد و شاید هم بیشتر احتمالم به ستاد مشترک ارتش بود اما روزگار تو این وهله از زندگی هم خودی نشون داد تا بدونیم همیشه اونطور نمیشه که انتظارشو داریم هرچند که بلاخره به روزگار فائق میشیم . البته خوده عباس زیاد به اون ستاد مشترک امیدوار نبود که اونم با توجه به تجربه‌اش بود که مربوط به خاطره نیروی دریایی هست که قبل از آمورشی نقشه هاشو نقش برآب کرده بودن ! :ا

خلاصهههه که امروز از صبح منتظر بودم که عباس تماس بگیره تا اینکه صدای گوشی توی اتاقم پیچید و منو از خواب صبح بهاری بیدار کرد منتظر بودم با صدای همراه با شادی و حال خوبه عباس بشنوم که ستاد. 

بلافاصله بعد احوال پرسی که متوجه حاله صدای عباس شدم و احساس کردم اونطور که میخواستیم نشده زود پرسیدم؛ عباس کجا افتادی و گفتلویزان- مرکز آموزش و پشتیبانی شهید فیض الله امانی، که تقریبا یک ساعت از محل اقامت عباس فاصله داره. تازه خدارو شکر میکرد که کهریزک و پرندک و. اینا نیافتاده.

مرکز شهر مزیتی که برامون داشت این بود که اگه عباس میتونست شرکت خودشون پاره وقت کار کنه دسترسی براش سریعتر بود. حالا امیدمون به خداست که پادگان طوری بشه که عباس کار کنه و اذیتش نکنن.  تو برگه اعزامی عباس نوشته که تو بخش آمارو حسابداری  خواهد بود و تو سایتا دیدم  نوشته بودن که در اینصورت مثل کادر ها میشه و خیلی تعریف میکردن ان‌شااالله  که برای ماهم خوب پیش بیاد.

و یادم رفت بگم که عباس از دهم اردیبهشت میره پادگان لویزان و دوروز هم استراحت میکنند اقای سرباز ستوان دوم من! بله درجه‌شم متوجه شدین که ستوان دوم شده. عباس میگفت طبق معمول پارتی دارا وضعشون خوب بوده و جاهای خوبی افتادن و بقیه بچه ها شهرای دور افتادن. :ا

این هم از امروز، شکرخدا که همیشه حواسش بهمون  هست .

نبود نه ماه؟؟؟؟!!!!!!!

سربازی منهای 237روز

سربازی منهای 137روز

عباس ,هم ,تو ,صدای ,مرکز ,یک ,که عباس ,پشتیبانی شهید ,شهید فیض ,و پشتیبانی ,آموزش و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مسابقه فرهنگی هنری iranprot وبلاگدانلود فیلم فقط برای خانوم خوشگلم