محل تبلیغات شما
سلام به هرکسی که از هر جایی و در هر زمانی داره این متنو میخونه، (مثلا شاید سلام بخودم باشه تو بیست سال بعد ).

امروز دوم ماه رمضون 98 هست و الان بعد سحری دلم خواست کمی از مرارت‌های این روزهامون بنویسم. در حال حاضر در هفتادو هشتمین روز از سربازی عباسم هستیم، دهم اریبهشت که به محل جدید خدمتش رفته بود تا 15ام مرخصی داده بودن وامروز چهارمین روزی هست که عباس تو محل جدید خدمتش که لویزان باشه شروع به خدمت میکنه (احتمالا نیم ساعت بعد بیدار شه و بره پادگان).  اولین روزی که با این پادگان رفت بهش گفته بودن که تو قسمت مالی خواهد بود و تا 2بعد از ظهر باید تو پادگان باشه، دوشنبه ها برای متاهل های سرباز روز خانوادست ساعت دوازده مرخصن و پنجشنبه ها ساعت خروج دوازدهه. بعدشم که پنج روز مرخصی داده بودن خب من هم خوشحال شدم ، فرهاد (برادرم) میگفت؛ روز اول به ادم بگن ساعت دو میرین خونه ،یعنی چن وقت بعد دوازده ولت میکنن و همین الانشم بگه ناهار نمیمونم ییم مرخصه. و خلاصه بحث این بود که خیلی جای خوبی افتاده.

خداییش که نحوه خدمت عباس کاملا راحت هستو خدارو شکر هیج اذیتی نداره ، امااا این ساعت خروج برا ما فعلا دردسر شده چون اگه مشخص میشد، عباس میتونست از تایم خروجش مطمئن باشه و یه کار پاره وقت مرتبط با حرفه خودش پیدا میکردو دو لقمه نونمون هم تامین میشد! (دو لقمه گفتم چون دونفریم )

حالا عباس میگه از حدود ساعت ییم که بخش مالی-اداری تعطیل میشه جستجو فرمانده برای اخذ امضای برگه مرخصی شرووع میشه . و کمه کم، یه ساعتی علاف میشه تا جناب فرمانده رخصت بدنو عباس شرف یاب بشه تا امضای ایشون رو دفترچه مرخصی نقش ببنده. و اینظور شده که ساعت خروجمون از  2 تا 4 و شاید 5 متغییره .

حالا چطور دنبال یه لقمه نون باشه؟! ازونجایی که برای بدترین حالت این مسئله، کار کردن تو اسنپ رو در نظر گرفته بودیم که تو این چند روز عباس مجبوری کمی کار کرده و اصلا علاقه ای بهش نداره فعلا هم که به شرکت خودش سر نمیزنه تا این قضیه ساعت خروج حل بشه . و باید صبر کنیییممم . ان شالله که این هم درست میشه.

و در اخر بازهم خدارو شکر کنیم برای همه آنچه که از لطفش به ما عطا کرده.

شکر نعمت، نعمتت افزون کند        کفر، نعمت از کفت بیرون کند

نبود نه ماه؟؟؟؟!!!!!!!

سربازی منهای 237روز

سربازی منهای 137روز

ساعت ,عباس ,روز ,تو ,میشه ,  ,مرخصی داده ,خدارو شکر ,    ,میشه و ,دو لقمه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دبیرستان دوره اول علوی کلیشاد